خانه / اخبار / رئیس بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی کشور عراق گفت: آثار پژوهشگران در عرصه های گوناگون علوم اسلامی، نشان دهنده پایه های بسیار قوی و علمی فرهیختگان مطرح حوزه است.

رئیس بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی کشور عراق گفت: آثار پژوهشگران در عرصه های گوناگون علوم اسلامی، نشان دهنده پایه های بسیار قوی و علمی فرهیختگان مطرح حوزه است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، شیخ عمار الهلالی، رئیس بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی کشور عراق، ضمن بازدید از غرفه های حوزه علمیه خراسان در بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان گفت: حقیقتا از این دعوت مدیریت حوزه علمیه خراسان برای حضور در این نمایشگاه به صورت رسمی تشکر و سپاسگزاری می کنیم.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه، غرفه های بسیار خوب و پرباری از حوزه علمیه خراسان به چشم می خورد که در آن برخی از فعالیت های شایسته پژوهشی همچون کتاب های منتشر شده و مجلات علمی و مقالات وجود دارند.
رئیس بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی کشور عراق با اشاره به تنوع محصولات و دستاوردهای پژوهشی در غرفه های حوزه علمیه خراسان، ابراز کرد: این آثار در حوزه های مختلف علوم اسلامی همچون فقه و اصول، اقتصاد، زن و خانواده، تربیت فرزندان و …. ارائه شده اند که نشان دهنده پایه های بسیار قوی و علمی فرهیختگان حوزه است.
شیخ عمار الهلالی در ادامه از آنچه به همت این مرکز بزرگ دینی در نمایشگاه عرضه شده ابراز خرسندی نموده و ضمن طلب توفیقات از خداوند متعال برای طلاب و مسئولان حوزه علمیه خراسان، برای همه آنان آرزوی پیشرفت در سنوات آتی کرد.

منبع خبر: https://www.hozehkh.com/OneEntry?entryID=36415

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *